geri

Merit Park Otel Düğün Fotoğrafları – Şebnem & Enver

14 December 2017

Merit Park Otel düğün fotoğrafları için düşünüldüğünde tercih edilecek mekanlardan. Düğün günü dış çekim için otelden dışarıya çıkmamak her zaman büyük avantaj. Yolda geçecek olan vakti çekim yaparak değerlendiriyor, günü daha verimli kullanmış oluyoruz.

Genelde çekimlerimden bahsederken iyi ki derim. İyi ki tanıştık, iyi ki kesişmiş yollarımız ya da iyi ki beni seçmişler. Ama bu düğünde farklı bir şey oldu aslında. Tekrarı olmayan anları kaydetmekle yükümlü olmak inanın bana rahat bir iş değil. Sizin bir anınızı kaçırmak, sonrasında size bunun cevabını veremeyecek olmak beni her zaman korkutan bir durum. Her düğünü bu şekilde çekeriz ve evet kimi zaman siz eğlenirken biz çalıştığımız için o koşturmamız ya da ciddiyetimiz dışarıdan bakınca garip görünebilir. Farkındayız. Yine de şöyle diyebiliriz, tabii ki bizler de insanız mutlaka dayanamayıp sizinle gülüp eğleneceğiz ama orada olmaktaki asıl amacımız düğün fotoğrafçısı olmak.

Dedim ya bu düğün sanırım biraz farklıydı. Çiftin samimi enerjisi ve misafirperverliği bu kez olayı bizim açımızdan farklı bi tarafa taşıdı. Size çok net söyleyebilirim ki gülmekten çekimlerini yapmakta zorlandığım bir çiftim yoktu. Şebnem ve Enver’in düğün günlerine kadar. O tatlı hallerine stresin dışa vurumu mu deriz, heyecandandı hepsi mi deriz bilmiyorum ama çok eğlendik. Fakat bu eğlencenin dışında anlatılması gereken bir şey daha var. Birbirlerine olan sevgileri. Ailem, arkadaşlarım çektiğim fotoğrafları gördüğünde hep şöyle der;

Sana da hep birbirine aşık çiftler denk geliyor! Aynen öyle! Çünkü ben aşkı seviyorum.
Ve yine ben aşksız bir dünyanın varolmayacağından da eminim.

Bir kadına, bir adama, bir kuşa, kedine köpeğine belki de bir çiçeğe ya da yaptığın işe aşık ol yeter ki o duyguyu bir şekilde yaşat kalbinde…

Şebnem ve Enver’in o hareketli aşklarını izleyeceksiniz birazdan, umarım siz de en az benim kadar o samimiyeti hisseder ve fotoğrafları beğenirsiniz.

Sevgili Şebnem ve Enver müthiş enerjiniz bitmesin, daha da büyüsün mutluluğunuz.

Bir de unutmadan, iyi ki tanışmışız.